yukarı

2018 Backlink Listesi

2018 Backlink Listesi
person Yasar kbr date_range 7 / 7 / 2018 remove_red_eye 1309 Görüntülenme

2018 Backlink Listesi

Backlink bir link sistemidir. Bu sayede sitenin herhangi siteye vermiş olduğu metin linkidir. Bu sayede de sayfanın Page rank değeri yükseliyor. Bir web sitesi için bu olmazsa olmaz çok önemli bir özelliktir. Bir sitenin ne kadar çok tercih edildiğini gösteren önemli bir gösterge oluyor. 2018 backlink listesi alımını bir günde değil belirli bir süreye yaymanız öneriliyor. Backlink Trustrank sistemine de katkı sağlıyor. Bu sistem Google’nin algoritmalarından biri olarak hizmet veriyor. Google için bir site ne kadar Backlink alıyorsa o kadar kalitelli oluyor.

 

Blacklink Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler

Link çıkışı fazla olan Backlink önerilmiyor, Google’nin banladığı sitelerden Backlink olmanızın hiçbir faydası görülmüyor, gizli Backlink almanın da bir yararı olmuyor.

Blacklink Alma Adımları

Özgün anahtar kelimeler ile blacklink alın, günde 3’den fazla link almayın, Anchor metinlerinin 25%’i şirket ya da site isminden oluşması oldukça önemlidir. Blacklink’i sadece ana sayfa için değil diğer sayfalar için de almanız sizin için daha iyi olacaktır, bunların büyük bir çoğunluğunu da bulunduğunuz ülkelerden almanız gerekiyor. İçeriklerinizin kopya değil özgün bir şekilde olması ve güncel olması öneriliyor

SEO Hakkında

SEO konusunda öncelikle sabırlı bir biçimde beklemeniz gerekiyor. Çünkü blacklink etkisini en az 5 aydan sonra gösteriyor. Linki az az ve sürekli satın almanız öneriliyor bu sayede de rakiplerinize uzun süreli farklar atmanız gerekiyor. her ne olursa olsun rakiplerinizi sürekli takip ederek onların almış olduğu backlinkleri öğrenmeniz gerekiyor ve buna göre de kendinize uygun bir strateji belirlemeniz gerekiyor. Planlarınızı günlük ya da aylık olarak değil uzun süreli olarak planlamanız gerekiyor. Her gün düzenli olarak sıralamalarınızı da kontrol etmeniz fayda sağlıyor.

2018 Backlink Listesi

2018 Backlink Listesi

ETİKETLER

2018 Backlink Listesi

YORUMLAR (1)

sohbet world

hocam listeyi göremedim mail atarmısınız

date_range 4 ay önceBültenimize Abone Olun

Altinseo bültenine kaydınızı yaptırın aşağıdaki kutuya mail adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. SEO Sorularında, yeni konularda tüm bilgileri mail olarak alacaksınız.