yukarı

Backlink Paketleri

Small
165 TL
1-3 Kelime
Edu-Gov Backlink
10 DA-PA 90+ Backlink
10 DA-PA 80+ Backlink
50 Güçlü Profil Backlink
50 POST Backlink
50 Forum Backlink
50 Whois Backlink
20 Sosyal İmleme
5 Wordpress Tanıtım
1 Blog Backlink
4 Sosyal Medya Backlink
 
 
 
Medium
300 TL
1-5 Kelime
Edu-Gov Backlink
15 DA 60-90 Edu-Gov Backlink
10 DA-PA 90+ Backlink
10 DA-PA 80+ Backlink
100 Güçlü Profil Backlink
100 Forum Backlink
120 Whois Backlink
55 Sosyal İmleme
25 Ziyaretçi Defterine Kayıt
20 Wordpress Doğal Tanıtım
3 Blog Backlink
10 Sosyal Medya Backlink
 
 
Large
425 TL
1-5 Kelime
Edu-Gov Backlink
20 DA-PA 90+ Backlink
20 DA-PA 80+ Backlink
100 DA-PA 10-60 Edu-Gov Backlink
50 Wiki Backlink
Güçlü Profil Backlink
Forum Backlink
120 Whois Backlink
55 Sosyal İmleme
25 Ziyaretçi Defterine Kayıt
20 Wordpress Tanıtım
3 Blog Backlink
10 Sosyal Medya Backlink
 
X-Large
745 TL
1-7 Kelime
Edu-Gov Backlink
30 DA-PA 90+ Backlink
20 DA-PA 80+ Backlink
8 Google Döküman Backlink
150 Wiki Backlink
Güçlü Profil Backlink
20 Sosyal Medya Backlink
120 Whois Backlink
80 Sosyal İmleme
55 Ziyaretçi Defterine Kayıt
Wordpress Tanıtım
5 Blog Backlink
Diigo Backlink
Tumblr Backlink

Backlink Nedir?

Backlink sitelerin kendilerini tanıtmak ve arama motorları üzerinde belirli bir statü kazanmak için başka sitelerden aldıkları bir çeşit reklamdır. Yani bir site, başka bir siteden backlink aldığında o site, backlink alan sitenin tanıtımını yapmış olur. Backlink alma birçok sosyal platform üzerinden sağlanabilen bir hizmettir. Birçok kişi sitesinin gelişmesini sağlamak adına backlink satın almaktadır.

Backlink sitelerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, sitelerin daha arama motorları üzerinden daha çok reklam çekmesine katkı sağlayarak daha çok para kazanmasını da sağlamaktadır. Bu noktada dikkat etmek gereken iyi bir siteden kalıcı bir backlink satın almaktır. Süreli backlink satın almak, sitelerin backlink süresi dolduktan sonra eski verimlerini kaybetmelerine ve bu durumu bir daha hiç toparlayamamalarına neden olabilmektedir. Backlink alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus bu noktadır.

Backlink alacak olan kişilerin, backlink alacakları siteyi de en iyi şekilde seçmeleri gerekmektedir. Performansı güçlü olmayan bir siteden backlink almak, kişilerin pek bir işine yaramayacaktır. Bu nedenle arama motorlarında öne çıkan sitelerden backlink alınması daha doğru olacaktır.

Backlink Alırken Neden Sitemizi Seçmelisiniz?

Kaliteli backlink paketleri ile sitelerin performansını ciddi ölçüde arttıran sitemiz, istenildiği takdirde seo paketleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir. En iyi backlink sitesi sıralamasında ilk sıralarda yer alan sitemiz, fiyat olarak da müşterileri için en uygun sitelerden bir tanesidir.

Arama motorlarında performansı yüksek sitelerden bir tanesi olan altınseo web sitemiz, backlink verdiğinde bunu kalıcı tutmakta ve sitelerden yenileme amaçlı tekrar tekrar ücret talep etmemektedir. Bunun yanı sıra sitelerin performansını arttırmayı garanti etmektedir. Edu backlink ve seo paket satın almak isteyen kişilerin sitemize girerek backlink satın al veya backlink al yazılı kısımlara tıklamaları ve ödemeyi gerçekleştirmeleri yeterlidir. İlgili alanlara web sitelerini kopyala yapıştır yapmaları gerekmektedir. Sitemiz kesinlikle herhangi bir şifre istemez, bu açıdan da güvenebileceğiniz siteler arasında yer alır.

Yalnızca kaliteli backlink almak isteyen kişilerin incelemesi gereken backlink paketleri oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra backlink siteleri arasında iddialı bir yere sahip olduğumuz da yadsınamaz bir gerçekliktir.

Backlink Nasıl Satın Alınır?

Sitemizde backlink paketleri kısmını detaylı bir şekilde inceleyip, aklında soru işareti kalmayan kullanıcılarımız, seo paketleri kısmından ya da backlink paketleri kısmından bir tercih yaparak, istedikleri paketi satın alabilirler. Backlink satın al veya backlink al kısımlarına tıklayan kullanıcılarımız, hem backlink paketleri hakkında, hem de seo paketleri hakkında detaylı bilgiler alabilirler. Ardından güvenli ödeme sayfamızdan ödemelerini gerçekleştirerek, sitelerinin gelişimi adına ilk adımı atmış hale gelirler.

Backlink hizmeti vererek sitelerin daha iyi yerlere gelebilmesini sağlayan sitemiz, bulunduğu konuma gelebilmek için çok çabalamış köklü siteler arasındadır. Uzun yıllara dayanan deneyimimiz, bulunduğumuz noktadaki duruşumuzu güçlendirir. Bunun yanı sıra backlink konusunda kendimize olan güvenimiz, sitelerin de bizlere duydukları güven ile sağlamlaştırılmıştır. Beklenilen sonucun elde edilmemesi durumunda sitemiz yüzde yüz para iadesi yapmaktadır. Yalnız bu işler yalnızca backlink ile yürümemektedir. Kişilerin belirli noktalarda dikkatli olmaları, seo uyumlu ve yüzde yüz benzersiz yazı paylaşımı yapmaları ve belirledikleri hedef kitlenin dışına çıkmamaları gerekmektedir.

Backlink satışı günümüzde birçok site tarafından gerçekleştirilir. Fakat bu noktada çok dikkatli olunmalı ve her siteden backlink alınmamalıdır. Beklentilerin karşılanmayacağı bir siteden backlink almak, zaman ve para kaybından başka bir şey değildir.

Backlink Alındıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Backlink alan kişilerin web siteleri için kontrol etmeleri gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Öncelikle yazıları kendiniz yazıyorsanız mutlaka seo ve intihal kontrolünden geçirmeniz gerekmektedir. Başka birine yazdırıyorsanız ise bunu mutlaka denetleyin. Kopya içerik bulunan yazılar, sitenin verimini yarı yarıya düşürmektedir. Bunun yanı sıra içeriklerin seo uyumlu olması, arama motorlarının dikkatini çekmekte ve web sitelerini öne koymaktadır.

Backlink aldıktan sonra dikkat etmeniz gereken diğer bir husus, girdiğiniz resimlerin kalitesidir. HD kalitede olmayan ve sizin başlıklarınızı taşımayan hiçbir resmin sitenizde işi olmamalıdır. Resim kalitesi hem site düzenini etkilemektedir, hem de insanların siteye bakış açısını değiştirmektedir. Resim çeşitliliği bol olan siteler daha çok ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra resimlerde kişilerin başlıklarının bulunuyor oluşu, yine arama motorlarının dikkatini çeken bir husustur.

Backlink satın almak kadar siteye bakmak ve sitenin her kontrolünü en iyi şekilde gerçekleştirmek de büyük önem taşımaktadır. Kişilerin bu hususlara dikkat etmeleri bu noktada şarttır.

Backlink Fiyatları

Edu backlink satın alarak, backlinkin sitelerine ne kadar fayda gösterdiğini gören kişilerin asla gocunmayacakları konulardan bir tanesi de, sitemizde uyguladığımız fiyat politikasıdır. En iyi etkiyi sağlayacak sitelerde kalıcı olarak sağladığımız backlink hizmetleri için belirlediğimiz backlink fiyatları son derece uygun ve makul fiyatlardır.

Müşterilerimizin en memnun oldukları noktalardan bir tanesi de, fiyat hususudur. Sitemiz verdiği taktikleri uygulayan müşterileri de olduğu takdirde, site performansını yüzde 70 oranla arttıracak backlink hizmeti vermektedir. Kalıcı olarak uyguladığı bu hizmet, sitelerin her yazı paylaşımında güzel ücretler kazanmasına denk düşmektedir. Fakat yukarıda açıklanan kuralların her birine uyulması gerekildiği gibi, bizim özel olarak vereceğimiz bilgilendirmelere de dikkat edilmelidir.

Tüm gerekler yerine getirildiği halde, verdiğimiz backlink bizden kaynaklı olarak beklentiyi karşılamazsa, sitemiz bu durumda sorumluluğu üzerine almakta ve ödenen ücretin tamamını iade ederek müşterilerini kesinlikle madur duruma düşürmemektedir. Her anlamda güvenebileceğiniz ve sitenizi emanet edebileceğiniz sitemizden aldığınız hizmet, yüzde 98 oranla sizleri memnun edecektir. Hakkımızda yazılan yorum ve bilgilendirmeleri de inceleyerek, sitemizin verdiği hizmetlerden emin olabilir, gönül rahatlığı ile backlink satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen SEO Uzmanı ile iletişime geçin.

EFT-HAVALE İLE ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM UYGULANMAKTADIR.

Bültenimize Abone Olun

Altınseo bültenine kaydınızı yaptırın, aşağıdaki kutuya mail adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. SEO Sorularında, yeni konularda tüm bilgileri mail olarak alacaksınız.

Konuşmaya Başla
Merhaba, AltinSEO paketler hakkında bilgi almak istiyorum
Powered by