Altın SEO


Küçük ama mükemmel biçimlendirilmiş Altın SEO, Türkiye ve dünya çapındaki müşterilerine
geniş bir yelpazede arama motoru optimizasyon hizmetleri sunmaktadır.

Hakkımızda

2021 yılında kurulan Altın SEO, tipik bir SEO firması değil, yenilikçi fikirleri ve becerileri olan tutkulu ve hevesli çalışanlardan oluşan bir şirkettir. Temel amacımız müşterilerimiz ile sonuç odaklı çalışmalar yürütmektir.

Sonuç Odaklı
Benzersiz müşteri katılım sürecimiz, müşterimizin dijital büyüme hedeflerini tam olarak anlamamıza ve ardından özel bir SEO stratejisi oluşturmamıza olanak tanır. Sonuçları tüm müşterilerimize 48 saatte bir rapor ediyoruz.

Teknik Bilgi
Küresel olarak uzak bir ekip olarak, sorunsuz bir şekilde işbirliği yapmamızı ve nihai olarak müşterilerimiz için son derece verimli bir şekilde mükemmel sonuçlar sunmamızı sağlamak için çok çeşitli teknolojileri tam olarak kullanıyoruz.

Besleyici İlişkiler
Müşterilerimizle yüz yüze görüşmüyoruz, ancak giderek daha teknolojik bir dünyada 'insan dokunuşunun' ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler sürdürmeye değer verir ve çaba gösteririz.

Şeffaflık
Potansiyel müşterilerimize, bir SEO ajansı ile anlaşırken bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olacak zengin bilgiler sunuyoruz. Sadece beyaz şapka SEO tekniklerini kullanıyoruz ve neler yapılabileceği konusunda dürüstlük ilkesine bağlı çalışmaktayız.

  • İşletmeleri, değerlerimizle uyumlu dünyada bir fark yaratmaları için güçlendirmeyi hedefliyoruz.
  • İşletmeleri ideal müşterileriyle buluşturmayı amaçlıyoruz.
  • Çevrimiçi ve gerçek zamanlı olarak işletme web site SEO denetimlerinizi size raporluyoruz.
  • Mevcut en gelişmiş arama izleme teknolojisini kullanıyoruz.

SEO
Profesyonelleri ile tanışın

Geleneksel medya alışkanlıkları değişiyor ve dikkat artık dijital kanallarda. En başarılı firmalar, dijital değişime ve gelişime adapte olmayı başaranlar olacaktır.

Amacımız, çevrimiçi potansiyelinizi ölçmenize, anlamanıza ve en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmaktır. İçerik yöneticileri, yazarlar ve deneyimli çevrimiçi pazarlamacılardan oluşan uzman ekibimiz size yardımcı olabilir.

Yüksek Performans

Sertifikalı Uzmanlar

Problem Çözücüler

Güvenilir Sonuçlar

Markaları
büyütüyoruz

Küresel, ulusal ve yerel firmaların başarılarını organik SEO stratejileri ile destekliyoruz. Altın SEO ailesine katılmış ve Web dünyasında başarıya ulaşmış müşterileri istatistiklerimiz: