Kurumsal SEO

SEO, arama motoru optimizasyonu olarak da bilinir, bir web sitesini belirli arama terimlerini gösterecek şekilde optimize etme yöntemidir.

Bir sitenin veya sayfanın genel arama alaka düzeyine dayalı olarak, anahtar kelime trafiği ve rekabet gücünün bir kombinasyonunu analiz ederek ideal arama terimlerini belirliyoruz. Hedef anahtar kelimeler seçildikten sonra teknik optimizasyon süreci başlar. Büyük web sitelerine sahip büyük kuruluşlar genellikle kurumsal SEO hizmetleri gerektirir. Kurumsal SEO hizmetinde genel SEO için geçerli olan temel SEO etkinliklerini yürütülür fakat bu noktada web site ölçeğinin büyüklüğü ayırt edici noktadır.

Kurumsal SEO Neden Yapılmalıdır?

Kurumsal SEO stratejileri, kurumsal web siteleri için daha önemli bir çevrimiçi varlık geliştirir, daha yüksek müşteri katılımı ve daha iyi dönüşüm sağlar.

Binlerce sayfalık boyut ve ölçekli web sitesine sahip işletmeler, yüksek arama sonuçları için daha gelişmiş ve stratejik bir SEO yaklaşımına ihtiyaç duyar. SEO'ya yatırım yapmak size daha fazla işlem ve gelir elde etme fırsatı verir.

Kurumsal SEO, eksiksiz web site SEO denetimi, rekabet analizi, anahtar kelime analizi, site içi ve dışı optimizasyon, teknik site analizi, teknik sorunların düzeltilmesi işlemlerini içermektedir.


Görünürlüğü Arttırın

Görünülürlük ile önemli bir çevrimiçi varlık, daha yüksek müşteri katılımı ve daha iyi dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Tıklamaların çoğu arama sonuçları sayfasının (SERP) ilk sayfasındaki ilk üç sonuçta gerçekleşmektedir. SERP'lerde bu noktaya ulaşmak için, rekabetçi bir SEO stratejisine sahip olmanız gerekir. Daha yüksek arama motoru görünürlüğü, işletmelerin dijital başarısında önemli bir faktördür.

Kurumsal SEO ajansı Altın SEO ile arama motorunu daha fazla iş elde etmek için güçlü bir araç haline getirebilirsiniz. Önemli SEO sıralama faktörlerini içeren kapsamlı bir yaklaşım izliyoruz. Marka görünürlüğünüzü artırmak için veriye dayalı SEO stratejileri gerçekleştiriyoruz.

Rekabet Avantajını Sağlayın

İşletmenizin rekabet karşısında, insanlar tarafından keşfedilmesine yardımcı oluyoruz.

Aynı veya benzer ürünler için birkaç başka siteyle rekabet ediyor olabilirsiniz. Eğer rekabetiniz yüksek ise kategori sayfalarınıza ve ürün açıklamalarınıza bol miktarda optimize edilmiş içerik ekleyerek Google'a sitenizin en alakalı olduğunu göstermek çok önemlidir.

Google'daki en üst nokta, toplam trafik payının yaklaşık üçte birini alır ve sayfada aşağı indikçe bu sayı düşer. Sonuçların ilk sayfasında değilseniz, arama motorlarından alacağınız organik trafik minimum düzeyde olacaktır. Arama motoru sonuç sayfasında ilk sayfada yalnızca birkaç basamak yukarı çıkmak büyük bir trafik ve gelir artışı sağlayabilir.

Blog Yazılarımız

 • robots.txt
  Robots.txt Dosyası Nedir, Neden Önemlidir?
  Robots.txt dosyası, bir domain etki alanının hangi bölümlerinin bir Googlebot tarafından taranabileceğini ve hangi bölümlerinin taranamayacağını tanımlayan bir metin dosyasıdır. Ayrıca robots.txt dosyası, XML site haritasına […]
 • yerel seo
  Yerel SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
  Yerel SEO, bir işletmenin web sitesini, marka bilinirliğini, olası satışları ve yerel arama trafiğini iyileştirmek için yapılan optimizasyon tekniğidir. Bir uzmanın yerel işletme web siteleri için […]
 • e-ticaret seo
  E-Ticaret SEO Nasıl Yapılır? (13 Etkili Yöntem)
  E-ticaret SEO, herhangi bir e-ticaret web sitesinin organik pazarlama çabasının en iyi yatırım getirisini sağlar. Bir e-ticaret mağazası işletmek zorlu bir girişim olabilir. Çevrimiçi pazardaki yüksek […]