SEO Denetim Hizmeti

SEO denetim hizmetimizle web sitenizin hatalarını keşfedin.

SEO denetimi, web sitesinin arama motorlarında organik olarak sıralanma yeteneğini değerlendirmek amacıyla bir web sitesinin analizidir. Analiz, temel sıralama faktörleri, web sitesi performansı en iyi uygulamaları ve profesyonel SEO bilgisi dikkate alınarak çeşitli araştırma ve keşif aşamalarından geçer. Ortaya çıkan rapor, bulunan tüm sorunları ve bunların nasıl düzeltileceğine ilişkin önerileri içermelidir.

SEO Denetim Süreçleri

SEO Denetimi Neden Yapılır?

SEO denetimi ile web site sorunlarını belirleyerek organik sıralamanızı iyileştirmeyi kolaylaştırır.

Web sitenizin Google'ın kriterlerini karşıladığından emin değilseniz, neyin yanlış olduğunu, neyin doğru olduğunu ve neyin düzeltilmesi gerektiğini bulmak için kapsamlı bir SEO denetimi gerekmektedir. SEO denetim hizmetlerimiz, web sitenizin büyük arama motorları tarafından sıralanması için karşılaştığı kriterler ve sorunlar hakkında size fikir verir.

SEO Denetim Süreci

Web sitenizin ihtiyaçlarına uyarlanmış SEO denetimi ile sitenizi analiz ediyoruz.

SEO denetimi, kapsamlı site içi ve dışı SEO deneyimine sahip son derece deneyimli bir SEO denetim ekibi tarafından gerçekleştirilir. SEO denetimi, tam kapsamlı bir SEO kampanyasına girerken daha hazırlıklı olmanıza ve bilinmeyenleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Sürecimizin her adımı şirketinizin ihtiyaçlarına göre şekillendirilecektir.

SEO Denetimine Neler Dahil?